Насоси для підвищення тиску
Насоси для підвищення тиску в системі водопостачання.
На сьогодні все більше користувачів стикаються з проблемою низького, або недостатнього тиску води в централізованій мережі водопостачання. Пов'язано це з тим, що більшість комунікацій у тому числі водопроводу проектувалися ще 50-60-ті роки минулого століття. І не були розраховані на сучасні умови споживання. Будуються житлові будинки, магазини, промислові будівлі і все це часто підключається до існуючих мереж водопостачання.
Крім цього в багатьох будинках з'явилися сучасні пральні машини, посудомийні машини, газові котли або колонки, які розраховані на значне споживання води. Всі ці побутові прилади оснащені автоматикою яка стежить за вхідним тиском. Як правило, якщо тиск менше 0,6 атм пральна машинка або газова колонка не запуститься. У такому випадку можна застосувати насос для підвищення тиску води.
Також сильно впливає на подачу води незадовільний стан комунікаційних труб, значна частина яких вичерпала свій термін служби. Через це всередині труби утворюється наріст іржи та інших відкладень, через які пропускна здатність сильно знижується. Такі ділянки трубопроводу виявляються, та ремонтуються комунальними службами. Але це досить повільний процес, який зараз ускладнюється повномасштабною війною росії з Україною.
Окремо варто відзначити застосування насосів підвищення тиску для подачі води із накопичувальних ємностей. Найчастіше,тиску води від бака, чи іншої ємності недостатньо щоб запустити пральну машину чи бойлер, також ця проблема виникає с проточним водонагрівачем. Усі ці питання вирішуються за допомогою насосів для підвищення тиску. Але слід враховувати деякі особливості при монтажі та підключенні насосів. Наприклад, більшість насосів для підвищення тиску оснащені датчиками (реле) протоки, які запускають насос. Основна особливість цих датчиків полягає в тому, що для запуску насоса для підвищення тиску в системі водопостачання до якого підключений насос має бути мінімальний тиск 0,2-,03атм. Так само вільний проток води до кінцевого споживача.
Одне з найчастіших питань: як підключити насос для підвищення тиску?
Найпоширеніша помилка при підключенні насоса підвищення тиску - це використання металопластикової труби або гнучких шлангів. Розглянемо докладніше у чому проблеми підключення цими способами. Почнемо із металопластикової труби. Сама труба не є причиною неправильної роботи насоса, а причина полягає у фітингах (цангові затискачі) якими підключається металопластикова труба. Справа в тому, що частина фітинга вставляється в трубу, тим самим перекриваючи частково перетин труби з 12мм до 7-8мм, що не дає можливість насосу повноцінно працювати. Рекомендований внутрішній переріз труби для більшості насосів 15 мм або більше. Така сама ситуація спостерігається з гнучкими шлангами. Більшість гнучких шлангів мають усередині нержавіючої оболонки гумовий шланг, діаметр якого теж менше 8-9мм, що відповідно не дає насосу повноцінно працювати. Якщо при підключенні насоса немає можливості відмовитися від металопластикової труби або гнучких шлангів, варто відзначити, що саме на вхід у насос повинен бути максимально великий діаметр труби, а після насоса можна використовувати металопластик або гнучкі шланги.
Якщо у Вас є питання пов'язані з підбором або підключенням насоса для підвищення тиску води, зверніться до нашого менеджера для отримання безкоштовної та компетентної консультації.
Якщо Ваша оселя постраждала від воєнних дій російських окупаційних військ обов’язково сповістить про це наших менеджерів!
Нажаль ми не можемо роздавати безкоштовно товари, але ми не заробляємо на кривавій війні. Товари будуть продані по собівартості без нашої націнки!
- 1000
- 1001
- 1004
- 1005
- 1007
- 1007
- 10077
- 1008
- 1008
- 1010
- 10102
- 1011
- 1018
- 1052
- 1066
- 1240
- 1241
- 159962 725,28 ₴Готово до відправки
- 2001240
- 2001240
- 2001241
- 2001243
- 2050
- 2051