Кошик
595 відгуків
Tochka-ua
+380 (95) 363-72-10
+380 (63) 662-49-99

Інструмент для пайки PPR труб

При монтажі сантехніки мало підібрати якісний матеріал, необхідно використовувати відповідний, задовольняє всі технічні умови інструмент, а саме паяльник для пластикових труб, який підійде по діаметру стикуються труб. Також не маловажно купити паяльник для поліпропіленових труб достатньої потужності, що забезпечить надійне з'єднання. Для зручності і більшої продуктивності також знадобляться ножиці для пластикових труб. При виборі ножиць варто звернути увагу на допустимий діаметр і матеріал виробу. У деяких випадках може знадобитися зачистка для труб, що вона застосовується лише в тих випадках, коли алюміній знаходиться зовні поліпропіленової труби, якщо труба армована алюмінієм в середині,- зачистка не застосовується.

Найбільш поширений питання: як вибрати паяльник для пластикових (поліпропіленових) труб? Тут слід врахувати кілька факторів, які допоможуть Вам визначитися з вибором, а саме:

-Діаметр труб стикуються

-Температура в приміщенні під час пайки

-обсяг робіт

Як показав досвід наших монтажників, для паяння труб від 20 до 50 діаметра, досить паяльника з нагріваючим елементом потужністю 800ват, за умови температури повітря не нижче +10с; якщо температура опускається нижче +10с, необхідно використовувати більш потужний паяльник.


Наш інтернет-магазин пропонує високоякісні паяльники для пластикових труб, які дозволяють робити якісне зварювання та забезпечують надійність з'єднання. Наші паяльники мають ергономічний дизайн та прості у використанні, що робить роботу з ними простою та зручною. Ми пропонуємо широкий вибір паяльників різної потужності та діаметру, щоб ви могли підібрати оптимальний варіант для своїх потреб. Всі наші паяльники виготовлені з якісних матеріалів, які забезпечують довговічність та надійність роботи інструменту. Якщо ви шукаєте надійний та якісний паяльник для пластикових труб, ви можете бути впевнені, що наш інтернет-магазин запропонує вам найкращі варіанти!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner