





4 519 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantik |
| Вага | 13.4 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Потужність номінальна | 1.2 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 573 мм |
| Глибина | 451 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Регулювання температури | Плавна |
| Управління водонагрівачем | Механічне |