







36 ₴
Труба KOER PEX-A EVOH 16x2,0 (RED): характеристики, спосіб монтажу та додаткова інформація:
Труба KOER PEX-A EVOH 16x2,0 (RED), виготовлена в Іспанії, відповідає найвищим європейським стандартам якості. Завдяки технології виробництва PEX-A та додатковому кисневому бар'єру, ця труба забезпечує довговічність та надійність системи опалення. Вона спеціально створена для використання в системах водяної теплої підлоги, гарантуючи ефективний та рівномірний розподіл тепла.
Увага:
Труба доступна тільки у бухтах довжиною: 200м, 500м
Основні характеристики:
Спосіб монтажу:
Труба KOER PEX-A EVOH 16x2,0 підходить для наступних способів укладання теплої підлоги:
Укладання проводиться на підготовлену основу із використанням теплоізоляційних матеріалів і кріпильних елементів. Після укладання труби заповнюються теплоносієм і проходять тестування на герметичність перед заливкою стяжки.
Переваги:
Труба KOER PEX-A EVOH 16x2,0 (RED) — це чудове рішення для тих, хто цінує надійність, енергоефективність і високий рівень якості. Ідеальний вибір для систем сучасного водяного опалення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип матеріалу труби | Зшитий поліетилен |
| Вид зшитого поліетилену | Пероксидний (PE-Xa) |
| Область застосування труби | Для гарячого водопостачання, Для систем опалення, Для холодного водопостачання |
| Перетин труби | Кругле |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Армована труба | Поліетиленом |
| Кисневий бар'єр | Так |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Руйнівний тиск | 16 бар |
| Мінімальний радіус вигину вручну | 100 мм |
| Радіус вигину із застосуванням інструменту (трубогиба, кондуктора) | 80 мм |
| Колір | Червоний |