




26 ₴/пог.м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип матеріалу труби | Зшитий поліетилен |
| Область застосування труби | Для систем опалення |
| Перетин труби | Кругле |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Армована труба | Поліетиленом |
| Кисневий бар'єр | Так |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Руйнівний тиск | 16 бар |
| Мінімальний радіус вигину вручну | 100 мм |
| Радіус вигину із застосуванням інструменту (трубогиба, кондуктора) | 80 мм |
| Колір | Блакитний |