
9,90 ₴/пог.м
Труба для теплого підлоги DNS Plastic Pex-a/Evoh 16X2 - надійний та ефективний варіант для створення комфортного і теплого інтер'єру в будь-якому приміщенні. Ця труба виготовлена з високоякісного поліетилену, який відзначається високою стійкістю до температурних змін та хімічних впливів, що робить її ідеальним вибором для систем теплого підлоги.
Увага! Мінімальний відріз 50м!
Характеристики :
Зовнішній діаметр -16.0 мм
Колір - білий
Країна виробник -
Мінімальний радіус вигину вручну -100.0 мм
Виробник - DNS
Максимальна короткочасно допустима температура - 100 град
Максимальна робоча температура - 95 град
Мінімальна робоча температура - 0 град
Товщина стінки труби - 2.0 мм
Внутрішній діаметр - 12.0 мм
Перетин труби - Кругле
Область застосування труби - Для гарячого водопостачання, Для систем кондиціювання, Для систем зрошення, Для холодопостачання, Для систем опалення, Для холодного водопостачання
Тип матеріалу труби - Сшитий поліетилен
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DNS |
| Тип матеріалу труби | Зшитий поліетилен |
| Область застосування труби | Для гарячого водопостачання, Для теплої підлоги, Для систем опалення, Для холодного водопостачання |
| Перетин труби | Кругле |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Кисневий бар'єр | Так |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 100 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Руйнівний тиск | 12 бар |
| Мінімальний радіус вигину вручну | 100 мм |
| Радіус вигину із застосуванням інструменту (трубогиба, кондуктора) | 100 мм |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 5 років |