



11 375 ₴
Комбінуючи передові технології та надійне виробництво, бойлер Mixxus Flat Wet об'ємом 100 літрів з мокрим ТЕНом стає надійним компаньйоном у забезпеченні вашого дому гарячою водою.
Мокрий ТЕН забезпечує не лише високу ефективність, а й тривалість роботи бойлера.
З об'ємом 100 літрів бойлер Mixxus Flat Wet забезпечує достатньо гарячої води для різних побутових потреб, чи то душу, приготування їжі або інших щоденних задач. Міцний корпус та інноваційні матеріали, використані в виробництві, підкреслюють надійність та довговічність цієї моделі.
Характеристики бойлера Mixxus Flat Wet 100л:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Вага | 22 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Дисплей | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1155 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Глибина | 290 мм |