
17,50 ₴
Труби теплої підлоги Daikin Pex-b - надійне рішення для комфортного опалення приміщень.
Купуючи труби теплої підлоги Daikin, ви можете бути впевнені в їхній надійності та довговічності. Встановлення таких труб дозволить вам значно скоротити витрати на опалення та створити комфортні умови у вашому будинку.
Переваги:
• Низька вартість за високої якості
• Стійка до деформації під час розподілу системи
• Висока тепловіддача
• Довговічність
• Екологічність
• Гарантія 50 років
Характеристики:
• Марка Pex-b з кисневим бар'єром
• Виробник – Німеччина
• Матеріал – поліетилен зшитий під високим тиском за допомогою пероксидів.
• Довжина бухти 100м, 200м, 300м, 400м, 500м, 600м.
• Колір – Золотий
• Термін служби – понад 50 років
• Зовнішній діаметр 16мм
• Товщина стінки 2мм
• Робоча температура +95°
• Початок деформації +125°
• Щільність 950кг/м³
• коефіцієнт теплопровідності 0.37kCal|M h °C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daikin |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип матеріалу труби | Зшитий поліетилен |
| Вид зшитого поліетилену | Силановий (PE-Xb) |
| Перетин труби | Кругле |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Кисневий бар'єр | Так |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 125 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Мінімальний радіус вигину вручну | 100 мм |
| Колір | Золотистий |
| Гарантійний термін | 50 років |